Горизонталь

Моделі серії

H01
H01
H02
H02
H03
H03
H04
H04
H05
H05
H06
H06
H07
H07
H08
H08
H09
H09
H10
H10

Техніка заповнення дверей

ВСТАВНЕ
Дверне заповнення

Дверне заповнення вставляється в стулку дверей. Заповнення по обидва боки оточене профілем дверної стулки. Поверхня INOX підтримує контур склопакету.

  • Ширина заповнення 40 мм
  • Склопакет 36 мм
  • Показник теплопровідності 0,8 W/m2K
  • Вага 7 кг/м2
ОДНОСТОРОННЬО НАКЛАДНЕ
Дверне заповнення

Елегантність зовні, функціональність зсередини: у варіанті з одностороннім накладним дверним заповненням декоративна панель закриває зовнішню сторону по всій поверхні. Зсередини стулка дверей оточує дверне заповнення — стулка дверей і заповнення залишаються видимими. 

  • Ширина заповнення 54 мм
  • Склопакет 50 мм
  • Показник теплопровідності 0,62 W/m2K
  • Вага 8 кг/м2

 

Функціональність

Сучасні двері складаються з конструктивних компонентів, які забезпечують стабільність виробу, і декоративних елементів. До конструктивних складових відносяться рама, за допомогою якої двері закріплюються в стіні, і стулка, яка рухається при кожному відчиненні чи зачиненні. Заповнення дверей є декоративним елементом, від якого головним чином залежить зовнішній вигляд конструкції. Проте дверні полотна MACKO не лише гарно виглядають, вони істотно покращують функціональність вхідних дверей.

Енергоефективність

Для нас енергоефективність починається з вхідних дверей. Почніть зараз з чудово ізольованих вхідних дверей. Встановивши двері із теплозберігаючим заповненням, широким профілем та правильним «теплим» порогом, ви отримаєте значну економію на енергоносіях. Вхідні двері із полотнами МАСКО вже сьогодні відповідають стандартам енергоощадності, які пануватимуть в майбутньому, тому це розумна інвестиція у власний добробут. 

 

 

 
Довговічність

Дверне заповнення важить в 4-5 разів менше за двокамерний склопакет. Використання панелі МАСКО зменшує навантаження на стулку і петлі і, як наслідок, збільшує довговічність дверей. Використання технології вклейки заповнення в стулку забезпечує покращення статичних показників конструкції і запобігає можливості провисання. Зовнішній шар – це HPL-панель, стійка до теплового впливу, тому не зазнає деформацій.

 

Колір

Антрацит піщаний/ HPL 2,0 мм
Базальт - RAL 7039 / HPL 2,0 мм
Кварц - RAL 7039/ HPL 2,0 мм
Золотий дуб / HPL 2,0 мм
Горіх / HPL 2,0 мм
Дуб Монтана / HPL 2,0 мм
АнТік / HPL 2,0 мм
Антрацит структурний/ HPL - 2,0 мм
Умбра Matt/ HPL -2,0 мм
Чорно-коричневий Matt/ HPL - 2,0 мм
Чорно-коричневий структурний 8518/ HPL - 2,0 мм
Чорний Ulti-Matt/ HPL - 2,0 мм
Білий

Склопакет

Склопакети з підвищеними показниками енергоефективності — наш стандарт. 
Склопакет має товщину 36 мм, при цьому компоненти мають товщину:
4-6 мм (скло) / 10-12 мм (тепла дистанція) / 4 мм (скло) / 12 мм (тепла дистанція) / 4 мм (скло), У просторі між стеклами, створеному теплою дистанцією, в основному знаходиться аргон (90%), що додатково зменшує коефіцієнт теплопередачі Ug.

Варіанти скла

 
Сатин
 
Кризет
 
Бронза Solar
 
Срібло Solar
 
Піскоструй
 
Фото 7
 
Фото 8

Декор INOX

INOX відсутній

INOX утоплений

INOX накладний