Про MACKO
Про MACKO

Місія

Наша місія полягає в дбайливому виробництві дверних панелей, які встановлюють нові стандарти з точки зору дизайну та технологічності.

Зовнішній вигляд, функціональність та енергоефективність для нас однаково важливі, тому ми створюємо панелі, які рівноцінно поєднують в собі ці переваги.

Ми переконані, що панелі з нашого асортименту роблять вхідні двері кращими за багатьма параметрами.

Місія
Бездоганне заповнення вхідних дверей
Бездоганне заповнення вхідних дверей

Дверне полотно – це ключовий елемент дизайну вхідних дверей. Використання заповнення від МАСКО дозволяє створити новітні стильні двері для сучасного будинку.

Знайдіть свій стиль
Знайдіть свій стиль

У цьому гаслі МАСКО чітко формулює суть своєї місії. Вхідні двері відіграють важливу роль у створенні неповторного вигляду будинку, задають його стиль та характер. Строгість геометричних форм, виразні лінії та гармонія − ось що вирізняє дизайн МАСКО від інших.

Декларації
Декларації

Ми переконані у тому, що якість виробів і дотримання задекларованих нами зобов’язань – це запорука довговічності й успішності бізнесу. МАСКО обіцяє своїм клієнтам вдосконалюватись з кожним днем, тому що для нас створення дверних заповнень – це більше, ніж ефективний виробничий процес. Найбільша нагорода для нас – це задоволені клієнти. 

Зовнішній вигляд і технології
Зовнішній вигляд і технології

МАСКО виготовляє дверні полотна, в яких неперевершений дизайн поєднується з інноваціями. Наші заповнення встановлюють нові стандарти в області енергоефективності. Ми гарантуємо, що і майбутні розробки відповідатимуть найвищим вимогам.

Виробництво

Компанія «МАСКО»  — це підприємство, що займається серійним виробництвом дверних заповнень. Використання першокласних матеріалів — композитних панелей Weiss, інноваційних клейових систем Lohmann, сучасного обладнання Felder — гарантує якість і ефективність виробничих процесів. Ми поєднуємо найкращі складові, щоб створювати передовий продукт.

Виробництво Виробництво Виробництво

ЯК З НАМИ ЗВ’ЯЗАТИСЬ

Вам потрібна додаткова інформація про наші продукти, Ви маєте запитання, чи бажаєте нам щось запропонувати?